YARATICI DRAMA DERSLERİMİZ BAŞLIYOR

YARATICI DRAMA DERSLERİMİZ BAŞLIYOR

ÖÇED İŞBİRLİĞİ İLE DERSLERİMİZ 11 KASIM 2017 TARİHİNDEN İTİBAREN HER HAFTA CUMARTESİ GÜNÜ 13:00-15:00 SAATLERİ ARASINDA ALGI ÖZEL EĞİTİM 4.KATTA YAPILACAKTIR .

KATILMAK İSTEYEN VELİLERİMİZ KATILIM ÜCRETİ VE DİĞER DETAYLAR İÇİN BİZİ ARAYABİLİRLER .

TEL: 0212 211 10 91

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZ AÇISINDAN YARATICI DRAMA EĞİTİMİNİN ÖNEMİ

Her çocuk belli farklılıklarla dünyaya gelir. Çocuklarımızın farklılıklarını avantaja çevirmenin en güzel aracı sanattır. Sanatın insan yaşamında tazeleyici, yaratıcı ve yapıcı bir etkisinin olduğu yapılan araştırmalar doğrultusunda da kanıtlanmış bir gerçektir. Bu verilerden yola çıkarsak; Yaratıcı Dramanın çocuklarımızda oluşturacağı güzel etkiler neler gelin beraber inceleyelim;

-Kendini ifade etme yöntemleri gelişir,

-Yapılan çok yönlü çalışmalarla bedenin ve zihnin az kullanılan kısımları daha bir ivme kazanır.

-Birlikte hareket etmenin, grup olabilmenin farkındalığını kazanır. Böylece kendine olan güveni artar.

-Hayal dünyasının sınırlarını keşfeder.

-Beden koordinasyonunu disipline etmeyi öğrenir.

-En önemlisi; kendini mutlu hisseder.

EĞİTMEN BİLGİLERİ

AYÇA GÜNGÖR

Ayça Güngör 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi D.T.C.F Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. Uzun yıllar Ankara’da çeşitli tiyatrolarda rol aldıktan sonra Gaziantep Şehir Tiyatrolarında çalışmalarını devam ettiren oyuncu 2011 yılında Ankara Devinim Tiyatrosundaki “Roberto Zucco” oyunuyla Direklerarası seyircileri Jüri Özel Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Ankara Tiyatro Fabrikasında oynanan “Tek Kişilik Şehir” ve “Tartuffe” oyunlarıyla Almanya, Hollanda, İsviçre ve Fransa da çeşitli tiyatrolarda sahneye çıkmıştır. Serdar Akar’ın yönettiği “Kara Kutu” ve Durul-Yağmur Taylan’ın yönettiği “Vatanım Sensin” dizilerinde rol almıştır. Tiyatroadam, Tiyatro Kare, Tiyatro Rampa, İstanbul Devlet Tiyatroları, Ankara Devlet Tiyatrosu, Genç Oyuncular Sahnesi, Karşı Tiyatro gibi tiyatrolarda birden fazla projede yer almıştır. Clown oyunculuğu, Orta oyunu ve Form tiyatro üzerine workshoplara katılmıştır. Oyunculuk, yaratıcı drama ve fiziksel devinim dersleri vermektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir