algiaba.com.tr web sitesine hoş geldiniz. Bu site Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ne aittir.

Site içeriği, “olduğu gibi” (“as is”) ve “mevcut olduğu sürece” (“as available”) esasına dayanarak verilmiştir. Bu sitedeki bilgiler, yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını ya da yazılımınız veya donanımınızla uyumlu olduğunu garanti etmez. Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. site sayfalarını dilediği zaman güncelleme, değiştirme ya da erişime kapatma hakkını saklı tutar.

Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri, uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

E-posta vb bir araçla Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ne bir malzeme gönderdiğinizde, malzemenin yasa dışı ya da yayına uygun olmayan hiç bir öğe içermeyeceğini, virüs vb kirletici ve yok edici unsurlara karşı elinizden gelen önlemleri alacağınızı ve malzemenin sahibi olduğunuzu ya da malzemeyi Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ne vermeye yetkili olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Bu sitede Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. web sitesi kullanım koşullarının geçerli olmadığı diğer web sitelerine bağlantılar veya atıflar bulunabilir. Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ne ait olmayan bir web sitesine yapılmış bir bağlantı, Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nin bu web sitesinin içeriğini veya kullanımını onayladığı ya da bunlara ilişkin herhangi bir sorumluluk aldığı anlamına gelmez.

Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bu sitenin kullanılması nedeniyle ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da dolaysız, arızi veya özel zarardan, kayıptan veya kesintiden sorumlu değildir.

Algı Eğitim Öğretim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bu koşulları istediği zaman, önceden haber vermeksizin değiştirebilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir