Oğlumuz Artık İsteklerini İfade Ediyor

Kenan’ın ailesinden mektup var;

Sizinle tanıştığımıza çok mutluyuz. Uzun bir arayış ve araştırma sürecinden sonra sizinle tanışma fırsatını bulduk. Sosyal medya üzerinden ilk Parin hanımla iletişime geçtik.

Algı Eğitim Merkezinde eğitime başlama kararını aldıktan sonra iletişime geçtik. Hem hazırlık hem de eğitim sürecinde oğlumuza (3 yaş) ve bize eşlik ettiler. Tüm sorularımıza ve sıkıntılarımıza hiç sıkılmadan destek oldukları için çok teşekkür ederiz. Hazırlıkları tamamladıktan sonra oğlumuzla birlikte Haziran ayından itibaren ABA Terapisine ve bir süre sonra Ergoterapiye başladık.

Öncelikle koordinatörümüze ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz. Onların yoğun ilgi ve çabaları sayesinde oğlumuz kısa bir sürede çok büyük adımlar attı. Oğlumuz kendi dünyasından çıkıp artık bizimle iletişime geçiyor. İsteklerini artık ifade ediyor.

Ergoterapistlerimize de tüm emekleri için çok teşekkür ederiz. Oğlumuz ergoterapi seanslarında çok eğlendi hem de öğrendi. Bu kısa sürede oğlumuzun yapmış olduğu gelişimi net bir şekilde gözlemledik.

Almanya’da arayıp da bulamadığımız eğitimi Algı Eğitim ailesinde bulduk. Bizim gibi yurt dışında aynı sıkıntıları yaşayan ailelere kesinlikle Algı Eğitim Merkezine gelmelerini tavsiye ediyoruz! Bir aile gibi yanımızda olduğumuz için çok teşekkür ediyoruz.