Mert Ö. Aile Memnuniyet Mektubu

Merhaba,

22.06.2017 tarihinde oğlum dünyaya geldi. Çok sevimli ve kilolu bir çocuktu. Ben oğlumdaki değişikliği 6 aylık emzirirken bana bakmayışından fark ettim. Bu noktadan başlayarak yola çıktık biz. Yapılan kulak testleri, gidilen doktorlar, yapılan testler sonucu doktor hanımın yönlendirmesiyle Algı ABA Terapi Merkezi’nde 22 aylıkken başladı eğitim sürecimiz. Doktorlar “gelişim geriliği” olarak düşündüler Mert’i. O kadar sessiz, sakindi ki benim oğlum, çoğu şeye tepki vermeyen bir bebekti o. Doktor hanım “eğitime başlamazsak otizme kadar gidebilir, gözlemleyelim, görelim” dedi.

2 yıldır geldiğimiz eğitim merkezimizde bize sunulan eğitim, koordinatörümüzün ilgisi, yönlendirmesi, hazırladığı programlar, gözlemleri, her gün oğluma ders veren öğretmenimizin sevgisi, disiplinli yaklaşımları, sabrı ve bilgisi doğrultusunda bugünlere geldik.

Şu an dış dünyaya açık, aktif, anlayan ve konuşan, oyun kurabilen bir Mert var karşımızda.

Siz ve biz emeklerimizin sonucunu Algı ABA Eğitim Merkezi’nin çatısı altında yaşayarak gördük. Bu doğrultuda devam eden hayatımızı düzene sokan siz eğitimcilerimize ve kurumumuza teşekkür ederim.

Mert’in Annesi.