G.’nin Aile Memnuniyet Mektubu

G. merkezimizde Mayıs 2014 tarihinden itibaren yoğun eğitim almaya başlamıştır. ABA Programı uygulanmaktadır. G.’ye 7 Mayıs 2014 tarihinde yapılan Pep-r (Otizmli Çocuklar için PsikoEğitimsel Profil) Ölçeği’ne göre; takvim yaşı 2 Yaş 2 Ay iken gelişimsel yaşı 1 Yaş 6 Ay olarak saptanmıştır. 3 ay boyunca çalışmalarımız devam etmiştir. Babasının tayini sebebiyle başka bir şehire gittiklerinden eğitimimiz yarım kalmıştır. Ayrılırken annesi memnuniyeti şu şekilde belirtmiştir;

 

Merhaba Algı ABA Ailesi

Aslında ne yazıp , ne demem gerektiğini pek bilmiyorum. Tek bildiğim burası bize iyi geldi. Çok kısa bir sürede çok yol kat ettiğimiz bir dünyanın içine girdik.

Ne yapmamız gerektiğini bilmez haldeyken bize yol gösterildi ve bunu yaparken karşımızdaki insanların yüzlerine sahte bir maske takmadıklarını gördük. Bizi en çok mutlu edende bu oldu.

Öncelikle sevgili terapistimize sonsuz teşekkürler. Yavrumuzu bizden fazla önemsediğini düşündürdüğü için. Özenli tavrı, güler yüzü, tatlı dili, anlayışı, davranışı kısacası her şey için. Ondan öğrendiğimiz çok şey oldu.

Daha sonra bizimle her daim ilgilenip gelişimimizi kontrol eden sevgili koordinatörümüze sonsuz teşekkürler beni her daim sakinleştirip en güzel bir biçimde yardımcı olduğu için. İşinde en iyi olduğunu düşündüğüm insanlardan oldu.

Ve son olarak ilk geldiğimiz andan itibaren yardımcı olan yöneticimize desteklerini ve ilgisini esirgemediği için çook teşekkürler.

Haa asistan hanım, 😀 onuda çok sevdik.

Hep iyi yerlerde olacağını düşündüğümüz bir kurum, daha iyiye ve başarıya inşallah.

Sevgi ve saygılarımızla.

Temmuz 2014

Gülşah E.