Fırat M. Aile Memnuniyet Mektubu

Fırat 8 Haziran 2010 doğumlu. Fırat’a ilk olarak dikkat eksikliğinden dolayı yola çıktık. Uzun bir Dr. Sürecinden sonra özel eğitime başladık. Daha önceleri başka bir merkezde eğitim aldık. Sonrasında Fırat’a yeterli gelmeyince yolumuz Algı ABA Terapi Merkeziyle kesişti. İyi ki tanımışım diyorum!!

Sekiz aylık yoğun program sonrası Fırat, (terapisti ve koordinatörü sayesinde sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim) çok iyi bir gelişim gösterdi. Algı ABA Terapi Merkezinin eğitimcileri, yöneticileri, tümünün benim için hepsinin ayrı ve özel bir yeri var. Mezun olmamıza rağmen desteklerini eksik etmeyen Algı ABA ailesine çok teşekkür ederim. Ayrıca küçük bir not;  Terapistimiz, Fırat’ın da benimde yüreğimizde kocaman bir yere sahip. Sonsuz minnettarım emeğinize. Ve koordinatörüm; sizin bize gösterdiğiniz ve verdiğiniz emeklere minnettarım. İyi ki varsınız, iyi ki tanımışım kocaman bir aile olmanın sevinci içerisindeyim.

En önemlisi küçücük kalplere dokunmanız sevgiyle, şefkatle ve her daim çabanızla sizleri Algı ABA ailesini çok seviyoruz. İyi ki varsınız

FIRAT MUŞLU AİLE MEMNUNİYET MEKTUBU-Serpil Muşlu – ŞUBAT 2018