Emir Yusuf Şener Aile Memnuniyet Mektubu

Merhabalar,

2015 yılı yaz aylarında başladığımız umut yolculuğunda umudu olan ve kırılan her fidan misali tanı konulduğunda yıkılan tüm ailelerin umudu olduğunuzu belirtmek isterim.

Sözlerimin başında belirttim… Mevla kimseyi bir daha bu tez / tanı ile o hastane köşesinde bırakmasın. Yaşadığımız ömür boyunca her şeyin en kötüsünü gördük. hepimiz, ailemizin muhakkak bir ferdi ile, kanser vb. gibi malum çaresizlik hastalıklar ile sınanmışızdır. Hep şunu dedim hayatta gerek dualarımla gerek temennilerimle, “Allah’ım yavrularımızı bizden sonra sahipsiz, çaresiz bırakma” kendi dertlerini, ihtiyaçlarını karşılayacakları kadar aklı-fikri, zihni nasip et… Evet bizde 2015 yılı yaz aylarından beri tanısı konulan ciğerparemiz için savaşmaktayız. Bu havayı gerek psikolojik gerekse ailecek çeken birçok aile adına şunu belirteyim ki saygı değer Algı ABA ailesi olarak, öğretmen ve idarecileri ile umutsuzlukta yetişen bir fidan tomurcuğu oldunuz evlatlarımıza!

Mevladan dileğim o dur ki her ailemizin “tomurcukları yeşersin ve bir gün kendi toprağı ve yağmuru ile yetişen fidanlar olsun” kimseye ihtiyaçları kalmasın.

Sayın, Algı ABA terapistleri ve idarecileri sizler biz ailelerin umutlarısınız, yarınlar adına beslenen umutlarımızın yegane sebebisiniz.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Bir Yusuf yüzlü umutçusu

Emir Yusuf Şener aile memnuniyet mektubu – Mart 2018