Ediz M. Aile Memnuniyet Mektubu

Merhabalar,

Oğlum Ediz’in kurumunuzdaki eğitimi süresinde gelmiş geçmiş tüm öğretmen ve koordinatörümüzden tümünden çok fayda ve destek gördük. Ancak son terapistimizin ekstra üstün çabası bir anneyi utandıracak boyuttadır.

Bu işi gönülden severek yapması yanında bu genç yaşta hızlı, pratik, doğru davranışları tutumu sergilemesi mesleğinde gelecekte de ne kadar başarılı olacağını gösteriyor. Gerektiği yerde enerjisini sevgisini göstererek öğretmesi gerektiği yerde de olması gereken mesafeyi koruması mesleğindeki başarıyı gösteriyor. Kırk yaşında biri olarak ondan gördüğüm uygun davranışlar karşısında utansam da oğlumu doğru ellere teslim ettiğimi gösteriyor. Derslerde programları doğru uygulaması, yaratıcı olması, spontane davranışlara hızlı şekilde davranışı sergilemesi, ders sonu bilgi aktarımları, eksiklilere göre bizden talepleri ve derslerinde bu eksik davranışlara göre eğitim vermesi oğlum ve benim bu eğitim sürecindeki yolumuzu kısalttığını düşünüyorum.

Oğluma görevi yapan bir öğretmen gibi değil de kanından bir teyze gibi sahiplendiği için buna rağmen kendini profesyonel anlamda yöneterek tüm anne-babaların olması gerektiği tatlı-sert kıvamı tutturduğu ve bize de örnek olduğu için kendisine sonsuz teşekkür ederim. İmkanım olsaydı tüm derslerine katılabilseydim. Kanınızdan olmayan insanların oğlunuz için bu candan içten çabalarını gördükçe bizler hayata canla başla sarılıyoruz.

Tüm emek ve mesaileri için sonsuz teşekkür ederim. Umarım ihtiyacı olan çocuklara dokunması ve bizim hayatımızı değiştirdiği gibi onların hayatlarına da fırça darbesi ile renkleri dokundurur.

Algı Aba kurumunu da eğitmen seçimi için kutlarım.

Ayrıca kurum içi eğitimleri ve takip sistemi ile eğitmenleri mesleki hayatlarında güncel olmalarını sağladıkları için ayrı teşekkür ederim.

Sizleri seviyoruz.

NİLGÜN VAROL