Behlül B.Ç.’ın Aile Memnuniyet Mektubu

Behlül B. Ç. merkezimizde Haziran 2015 tarihinden itibaren yoğun eğitim almaya başlamıştır.  ABA Programı uygulanmaktadır. Behlül’ün 22 Haziran 2015 tarihinde yapılan Pep-r (Otizmli Çocuklar için PsikoEğitimsel Profil) Ölçeği’ne göre; takvim yaşı 2 yaş 8 ay iken gelişimsel yaşı 1 yaş 1 ay olarak saptanmıştır. Behlül’ün 28 Haziran 2015 tarihinde yapılan Vineland Adaptif Davranış Skalası’na göre; takvim yaşı 2 yaş 8 ay iken uyum düzey yaşı 1 yaş 1 ay olarak çıkmıştır.

İlerlemesi artarak devam ederken, Behlül’ün eğitimini Gaziantep’e döneceklerinden dolayı sonlandırmak zorunda kalmışlardır. 3 aylık ilerleme karşısında, ailenin memnuniyetini dile getirmesi oğullarının ağzından yazdıkları mektupla olmuştur;

Merhaba sevgili ALGI AİLEMİZ;

Gaziantep’ten ilk geldiğimiz günü dün gibi hatırlıyorum sizlere veda etmek çok zor geliyor. Benim ilk eğitimimi aldığım ilk göz ağrım dediğim muhteşem ailem. Böyle bir merkezin kurucularından tutunda program koordinatörümüz, mükemmel terapistimiz ilköğretmenimiz, asistanlarımız, yardımcı görevlilerimize kadar, sizlere ne kadar teşekkür etsem az gelir. Biliyorum benim için çok çaba sarf ettiniz bazen belki sizi anlamadım fakat siz hiç yılmadan sevginizi katarak sürekli çabaladınız. Diğer arkadaşlarım içinde böyle herkes büyük bir çaba içinde. Emeklerinizin karşılığını boşa çıkarmayarak mutlaka sizin ziyaretinize geleceğim.

 

BENİM GÜZEL AİLEM SİZLERİ SEVİYOR SEVGİYLE KUCAKLIYORUM

OĞLUNUZ

B. B. Ç.

Eylül 2015