İsmail K. Aile Memnuniyet Mektubu

İsmail K. 23.08.2010 doğumlu atipik otizm +hiperaktivite tanısı olan bir birey olarak merkezimize başvurmuştur. İsmi söylendiğinde bakmaması, komutları almaması, konuşmada gecikme olması en baş sorunlarından bazılarıydı. Temmuz 2013-Temmuz 2014 tarihleri arasında Algı ABA Terapi Merkezinden toplam 444 seans ABA Terapi almıştır. Ailesi memnuniyeti şu kelimelerle ifade etmiştir;

 

Merhaba Algı ABA Ailesi,

 

Burada eğitime başlayalı tam 1 yıl oldu. Geriye dönüp baktığımda ne kadar mesafe kat ettiğimizi daha net görüyorum. Başlangıçta ne yapmamız gerektiğini bilmeyen bir ebeveyn olarak çok çaresizdik. Burada bize yol gösterdiniz. İlgi, alaka ve bilgilendirmelerinizle bunun aşılamayacak bir sorun olmadığını gösterdiniz. Öncelikle terapistimize sonsuz teşekkürler. Onun yönlendirmeleri ve bilgilendirmeleri sayesinde çocuğumuzla aramızdaki bağ kuvvetlendi. Her sorunumuzu dinleyen çözüm bulmaya çalışan koordinatörümüze de sonsuz teşekkürler.

 

Buraya ilk başvurduğumuzda Yöneticilere bu yolda sizinle devam edip noktalamak istiyoruz demiştik. Desteğiniz ve bilgileriniz sayesinde bunu başardık. Yönetime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bizi her gün güler yüzle karşılayan, çocuklarımızdan şefkatini ve sevgisini esirgemeyen Asistan Hanım’a da sonsuz teşekkürler. Buraya gelen bütün çocukların böyle bir kurum bulabildikleri için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Umarım bu güzel kurumdan faydalanan sorunlarını aşan nice çocuklar mezun olsun… Son olarak da tekrar terapistime bana olan bütün yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

 

Sevgi ve Saygılarımla…

 

Rahime K.

 

21.08.2014