Telafi Sistemimizi Mutlaka İnceleyiniz

Değerli Ailemiz,
Tatil, sağlık sorunları vs. gibi sebeplerden dolayı, seanslara devam edilmemesi durumunda, ay sonunda aile tarafından ücret kesintisi yapılmayacaktır. Bir ay süresince hiç devam edilmeme/edilememe halinde de 3 güne kadar olan devamsızlık seanslarının telafileri merkez tarafından verilecektir. Telafi seanslarınıza gelmenizde hassas davranmanızı rica edeceğiz. Çünkü telafinin telafisi de yapılamamaktadır. Telafileri merkez istediği gün ve saatte istediği terapistle verebilir. Telafi verilemeyen durumlar şöyledir;

*Aynı gün içerisinde aile tarafından herhangi bir sebeple yapılan seans iptallerinin telafileri verilemeyecektir. Bu durum pazartesi sabahları aranarak gelinmeyeceği bildirilen seans için de geçerlidir.

Telafi dersinizi bir gün öncesinden mesai saatleri içerisinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında bildirmeniz gerekmektedir. Mesai saatleri sonrası bildirimlerin karşılığında seanslar telafi olarak verilemeyecektir. Acil durumlar da pazar gününden asistanın/yöneticinin cep telefonuna mesaj ya da e-maille bildirimde bulunabilirsiniz. Bu şartlar sağlandığında telafilerinizin 3 güne kadarı merkezimizce verilecektir.

*Hava şartlarından dolayı Valilik tarafından eğitim ve öğretim kurumları tatil edildiğinde merkezimiz de eğitim yapılmayacaktır. Tatil olarak ilan edilen günlere ilişkin seansların telafileri verilemeyecektir.

*Çocuğumuz hasta olduğu gün (özellikle yüksek ateş, öksürük veya burun akıntısı varken) lütfen getirmemeye özen gösteriniz. Hastalığın devam ettiği ve gelinemeyecek günler için bir gün öncesinden arayıp bilgi vermenizi rica ederiz. Bu seansların telafilerinin 3 güne kadarı merkezimizce verilecektir.

Terapistlerimizin hasta olan çocuğumuzu seansa almama insiyatifi vardır. Böyle bir durumda da seansımız iptal edilecektir. Bu seansın telafisi verilemeyecektir.

Benzer şekilde, terapistimizin hasta olması durumunda programın uygunluğuna göre farklı bir terapistimiz seansımızı gerçekleştirecek, ya da seansımız telafisi yapılmak üzere iptal edilecektir.