Behlül’ün Annesinden Mektup Var

ŞİMDİLİK KISA BİR VEDA TEŞEKKÜRÜ

 

Behlül 4 yaşında atipik otizm teşhisiyle eğitimi süren evladım için Gaziantep’ten ikinci defa İstanbul’a Algı ABA eğitimine 6 ay önce tekrar başlamıştık. Daha önce 2 ay eğitim aldığımız kurumumuza tekrar geldiğimiz için çok sevinçliydim. Fakat iş hayatına geri döneceğim için 1 hafta sonra üzülerek veda edeceğiz ( E yine geleceğiz tabi:))

 

Kurum profesyonel herkesin sevgi saygı sınırları çerçevesi içerisinde her daim eğitime yeniliklere açık gelebileceğiniz en özel yerlerden biridir. İlk girişte sizi her daim güler yüzü ile asistan hanım karşılar. Yoğun işi bile olsa selam vermekten asla kaçınmaz. İkinci asistan kurumun pozitif enerji yükü her şeyinizle ilgilenir. İlk girişte temizlik dikkatinizi çeker yardımcı personelin eseridir onlar. Birbirinden değerli terapistlerimiz çocuklarımıza öyle sevecen öyle güzel yaklaşıyorlar ki ne kadar teşekkür etsek az gelir. Ayrılacağımız için ağlayan terapistler ve program koordinatörü beni hayatın her yönü ile dinleyen anlayan o kadar samimi ve içtensiniz ki sizlere teşekkürler yetmez. Çok çalıştınız çok emek verdiniz elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz. Benim çocuğum ilk sözel taklide ve konuşmaya burada başladı.

 

Hiç unutmuyorum Terapisti ilk derste ben Behlülü konuşturacağım demişti inanın öylede oldu. Tüm bu güzel ekibin başında kurumun yöneticisi Selim Bey ortağı Parın Hanım ve bizlere her daim yol gösteren Nicky Nükte Altıkulaç’a teşekkürü bir borç biliriz. İlk otizm teşhisi konduğunda ben ABA’nın ne demek olduğunu doktorumdan duymuş internette araştırmalar sayesinde tesadüfen ALGI ABA TERAPİ MERKEZİ’ni bulmuştum. İlk girdiğim andan itibaren çok şanslı olduğumu düşündüm Güvenebileceğiniz dürüst mükemmeliyetçi bir kurum. Her derste datalar tutulur çocuğunuzun en ufak bir davranışının analiz edildiği sizlere istatistiki somut bilgilerin verildiği bir kurum. Şimdilerde tatillerde de olsa yoğun eğitim almak ve danışmanlık için yine sizlere geleceğiz o yüzden başlığım şimdilik kısa bir veda oldu. Algı ailesine çok teşekkür ediyor, herkesi sevgi ile kucaklıyorum.

 

DİLEK D.

GAZİANTEP