Gökçe OKÇUOĞLU

ABA Terapisti

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü yüksek onur derecesi ile bitirmiştir. 

4 yıllık lisans eğitimi boyunca ilkokul, ortaokul seviyelerinde ve özel eğitim kurumlarında gönüllü stajlar yapmış ve sosyal sorumluluk projelerine katılmıştır. Aynı zamanda da özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarla bireysel seanslar yapmıştır. Lisans eğitiminin ardından Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisans yapmıştır. NP İstanbul Beyin Hastanesinde stajını tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra 1 sene anaokulunda 1 sene de lise seviyesinde kurum psikologluğu yapmıştır. Ardından da 1 sene boyunca bir özel eğitim kurumunda görev almış ve bireysel seanslar yapmaya devam etmiştir.

Bunun yanı sıra birçok psikoloji seminerine ve eğitimlere katılmıştır. Çocuklara uygulanan AGTE, Denver, Metropolitan gibi testleri uygulamaktadır ve MMPI uygulayıcısıdır. Çalışmalarına Algı ABA Terapi ve Çocuk Gelişim Merkezi’nde devam etmektedir.